DEĞERLİ NETFLİXCEHENNEMİ KULLANICILARI PLAYERLARIMIZIN İÇERİSİNDEKİ KULAKLIK VE CC YAZILI SİMGELERİNE TIKLAYIP FİLMLERİ TÜRKÇE DUBLAJ VEYA ALTYAZILI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Zombi Ülkesi Çift Vuruş 1080P 7

Zombi Ülkesi Çift Vuruş

Zombieland Double Tap

Zombiler dünyayı ele geçirmiş ve kalan insanların hepsi bir yere dağılmışlardır. Bir grup arkadaş ise hayatta kalmayı başarmış terk edilmiş beyaz sarayda yaşamaktadırlar. Zamanla buradan bunalan arkadaşlardan birisi bu sinir bozucu hayatta kalma düzenini bozmak için geriye kalan insanları aramaya karar verince ekipte arkadaşlarıyla birlikte gidecektir.Zombi Ülkesi Çift Vuruş film karakterleri kimlerdir?

Tallahassee, Columbus, Wichita, Little Rock, MadisonZombi Ülkesi Çift Vuruş film oyuncuları kimlerdir?

Woody Harrelson (Tallahassee), Jesse Eisenberg (Columbus), Emma Stone (Wichita), Abigail Breslin (Little Rock), Zoey Deutch (Madison)Zombi Ülkesi Çift Vuruş Gişesi Nedir? Zombieland Double Tap Hasılatı Ne Kadar?
$122,810,399 Milyon Dolardır.Zombi Ülkesi Çift Vuruş çekim tarihi nedir?
21 Ocak 2019Zombi Ülkesi Çift Vuruş Nerede Çekilmiştir?

Georgia ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: 2.0 Entertainment, Columbia Pictures, Pariah Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Zombi Ülkesi Çift Vuruş Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Zombi Ülkesi Çift Vuruş Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Komedi , Korku Web Sitesi: https://www.zombieland.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı