Yasak Bölge 9 1080P 7.9

Yasak Bölge 9

District 9

1982 yılında hayatta kalan son uzaylılar, hayatta kalabilmek için dünyayı seçerler. Güney Afrikanın bir gölgesine yerleşen uzaylılar çok geçmeden bir araştırma ekibi tarafından keşfedilirler. MNU isimli özel bir şirketin gözetimi altında tutulan uzaylılar, District 9 isimli bir bölgeye yerleştirilirler. Bu şirketin yetkilileri uzaylıların teknolojisinin sırlarını öğrenip uygulamayı, böylece de muazzam paralar kazanma peşindedir. Bunun için gerekli olan şey ise uzaylı DNAsıdır. MNU çalışanı Wikus van der Merwe esrarengiz bir virüs tarafından saldırıya uğrar ve uzaylılara benzemeye başlar. Şirket şimdi kendi çalışanının peşine düşecek, Merwe ise tek sığınabileceği yer olan District 9a doğru yola çıkacaktır...Yasak Bölge 9 film karakterleri kimlerdir?

Wikus Van De Merwe, Koobus Venter, Grey Bradnam - UKNR Chief Correspondent, Christopher Johnson, Sarah Livingstone - Sociologist, Dr Katrina McKenzie, IntervieweeYasak Bölge 9 film oyuncuları kimlerdir?

Sharlto Copley (Wikus Van De Merwe), David James (Koobus Venter), Jason Cope (Grey Bradnam - UKNR Chief Correspondent, Christopher Johnson), Nathalie Boltt (Sarah Livingstone - Sociologist), Sylvaine Strike (Dr Katrina McKenzie), Elizabeth Mkandawie (Interviewee)Yasak Bölge 9 Gişesi Nedir? District 9 Hasılatı Ne Kadar?

$210,888,950 Milyon Dolardır.Yasak Bölge 9 çekim tarihi nedir?
10 Ekim 2007 - 30 Mart 2008Yasak Bölge 9 Nerede Çekilmiştir?

Johannesburg Güney Afrika, Wellington Yeni Zelanda

Çekim Yerleri: Yeni Zelanda ve Güney Afrika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: TriStar Pictures, Block / Hanson, WingNut Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Yasak Bölge 9 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Yasak Bölge 9 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Bilim Kurgu Web Sitesi: http://www.d-9.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı