Wonder Woman 1080P 7.3

Wonder Woman

Wonder Woman

Bütün çağlarda var olup insanlık için savaşan savaşçı amazon kadınların diyarı Themiscyra da doğan prenses Diana birinci dünya savaşında kendi kıyılarına düşen uçak ile birlikte ilk olarak dünyayla temasını kurar. Dünyanın yaşadığı bu savaşta yola çıkan Diana haklı olan tarafta olacaktır.Wonder Woman film karakterleri kimlerdir?

Diana, Steve Trevor, Antiope, Etta, Hippolyta, LudendorffWonder Woman film oyuncuları kimlerdir?

Gal Gadot (Diana), Chris Pine (Steve Trevor), Robin Wright (Antiope), Lucy Davis (Etta), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Ludendorff)Wonder Woman Gişesi Nedir? Wonder Woman Hasılatı Ne Kadar?

$822,824,522 Milyon Dolardır.Wonder Woman çekim tarihi nedir?
13 Kasım 2015 - 9 Mayıs 2016Wonder Woman Nerede Çekilmiştir?

Puglia İtalya, Campania İtalya, Basilicata İtalya, Batı Sussex İngiltere, Kent İngiltere, Surrey İngiltere, Londra İngiltere, Paris Fransa, Hertfordshire İngiltere, Buckinghamshire İngiltere

Çekim Yerleri: İtalya, İngiltere ve Fransa olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Warner Bros, Atlas Entertainment, Cruel & Unusual Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Wonder Woman Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Wonder Woman Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera Web Sitesi: http://wonderwomanfilm.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı