'CP (ÇİFT DİL)' playerımız içerisinden 'KULAKLIK' simgesiyle DUBLAJ, 'KARE' simgesine tıklayarak da ALTYAZI seçebilirsiniz.
Vita Ve Virginia 1080P 6.9

Vita Ve Virginia

Vita & Virginia

1882 yılında Londra'da doğan yazar Virginia Woolf'un hayatına gizemli şekilde giren aristokrat Vita Sackville-Westin ilişkileri konu alınmaktadır.Vita Ve Virginia film karakterleri kimlerdir?

Vita Sackville-West, Virginia Woolf, Lady Sackville, Harold Nicolson, Leonard Woolf, Vanessa BellVita Ve Virginia film oyuncuları kimlerdir?

Gemma Arterton (Vita Sackville-West), Elizabeth Debicki (Virginia Woolf), Isabella Rossellini (Lady Sackville), Rupert Penry-Jones (Harold Nicolson), Peter Ferdinando (Leonard Woolf), Emerald Fennell (Vanessa Bell)Vita Ve Virginia Gişesi Nedir? Vita & Virginia Hasılatı Ne Kadar?

$800,675 Bin Dolardır.Vita Ve Virginia çekim tarihi nedir?
4 Eylül 2017 - 24 Ekim 2017
Şubat 2018Vita Ve Virginia Nerede Çekilmiştir?

Dublin İrlanda, Sevenoaks İngiltere, Londra İngiltere

Çekim Yerleri: İrlanda ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Mirror Productions, Blinder Films, Bórd Scannán na hÉireann olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Vita Ve Virginia Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Vita Ve Virginia Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram
Benzer Filmler
Yorum Alanı