TÜRKÇE ALTYAZI part seçeneğinde bulunan 'CP (ÇİFT DİL)' playerımız içerisinden 'KULAKLIK' simgesine tıklayarak ; DUBLAJ, 'KARE' simgesine tıklayarak da ALTYAZI seçebilirsiniz.
Transformers 5 Son Şövalye 1080P 5.2

Transformers 5 Son Şövalye

Transformers 5 The Last Knight

Optimus Prime dünyaya verdiği zararlardan ve sürekli olarak savaşmaktan bıktığı için kendi yaratıcılarını bulmak için uzayda yolculuğa çıkar. Optimus başına geleceklerden habersiz bir şekilde yaratıcılarına ulaşacaktır.Transformers filminde Otobotların lideri kimdir?
Optimus PrimeTransformers filminde sarı arabanın ismi nedir?
BumblebeeTransformers filminde sarı arabanın markası nedir?
CamaroTransformers filminde Decepticon'ların lideri kimdir?
MegatronTransformers 5 Son Şövalye filminde başrol erkek kimdir?
Cade Yeager / Mark WahlbergTransformers film serisi kaç filmden oluşmaktadır?

Transformers 1
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı
Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü
Transformers 4 Kayıp Çağ
Transformers 5 Son ŞövalyeTransformers 5 Son Şövalye film karakterleri kimlerdir?

Cade Yeager, Sör Edmund Burton, Albay William Lennox, Harold Attinger, Shane Dyson, James Savoy, Darcy TirrelTransformers 5 Son Şövalye film oyuncuları kimlerdir?

Mark Wahlberg (Cade Yeager), Anthony Hopkins (Sör Edmund Burton), Josh Duhamel (Albay William Lennox), Kelsey Grammer (Harold Attinger), Jack Reynor (Shane Dyson), Titus Welliver (James Savoy), Sophia Myles (Darcy Tirrel)Transformers 5 Son Şövalye Gişesi Nedir? Transformers 5 The Last Knight Gişesi Ne Kadar?
$605,425,157 Milyon Dolardır.Transformers 5 Son Şövalye çekim tarihi nedir?
25 Mayıs 2016 - 4 Aralık 2016Transformers 5 Son Şövalye Nerede Çekilmiştir?

Northumberland İngiltere, Arizona ABD, Michigan ABD, Trolltunga Norveç, Kuzey Yorkshire İngiltere, Oxfordshire İngiltere, Kaliforniya ABD, Dublin İrlanda

Çekim Yerleri: İngiltere, İrlanda ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Paramount Pictures , Hasbro , Di Bonaventura Pictures Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Fantastik , Macera , Paramount Pictures Yapımı Filmler Etiketler: Web Sitesi: http://www.transformersmovie.com/
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı