The Poison Rose 1080P 4.7

The Poison Rose

The Poison Rose

Sigara, içki ve kumara düşkünlüğüyle bilinen Los Angeleslı özel dedektif Carson Philips (John Travolta) önemli bir dava için memleketi Galveston, Teksas’a gider. Kayıp bir kadını aramaya başlayan Philips’in yolu bir mafya babasıyla (Morgan Freeman), üçkağıtçı bir doktorla (Brendan Fraser), seksi bir kulüp şarkıcısıyla (Kat Graham), eski sevgilisiyle (Famke Janssen) ve kendi karanlık ve rahatsız edici geçmişiyle kesişir.The Poison Rose film karakterleri kimlerdir?

Carson Phillips, Doc, Dr. Miles Mitchell, Jayne Hunt, Becky Hunt, Police Chief Bing WalshThe Poison Rose film oyuncuları kimlerdir?

John Travolta (Carson Phillips), Morgan Freeman (Doc), Brendan Fraser (Dr. Miles Mitchell), Famke Janssen (Jayne Hunt), Ella Bleu Travolta (Becky Hunt), Robert Patrick (Police Chief Bing Walsh)The Poison Rose Gişesi Nedir? The Poison Rose Hasılatı Ne Kadar?

$323,754 Bin Dolardır.The Poison Rose çekim tarihi nedir?
Mayıs 2018The Poison Rose Nerede Çekilmiştir?

Georgia ABD, Teksas ABD, Roma İtalya

Çekim Yerleri: İtalya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Brickell & Broadbridge International, Grindstone Entertainment Group, Iervolino & Lady Bacardi Entertainment olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden The Poison Rose Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca The Poison Rose Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Gerilim , Suç
Benzer Filmler
Yorum Alanı