The King’s Daughter 1080P 7.1

The King’s Daughter

The King's Daughter

The Moon And The Sun, Vonda N. McIntyrenin 1997 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Fransa Kralı XIV. Louis ile birlikte kraliyet mensupları ve tüm Fransız halkı La Havre Limanında büyük bekleyiş içindedir. Doğa filozofu Yevs, Kralının emriyle açıldığı denizlerden dönüyordur ve gemisinde türüne ender rastlanan iki deniz canavarı vardır. Yves, ölü deniz canavarları üzerinde incelemeler yapacak ve canlı yakalanan diğer deniz canavarının Krala ölümsüzlüğü getirip getirmeyeceğini araştıracak ve sonrasındaki gelişen olayları ele almaktadır. Filmin bütçesi 40.5 milyon dolardır.The King's Daughter film karakterleri kimlerdir?

King Louis XIV, Pere La Chaise, Yves De La Croix, Marie-Josephe D'Alember, Mermaid, Jean-Michel LintillacThe King's Daughter film oyuncuları kimlerdir?

Pierce Brosnan (King Louis XIV), William Hurt (Pere La Chaise), Benjamin Walker (Yves De La Croix), Kaya Scodelario (Marie-Josephe D'Alember), Bingbing Fan (Mermaid), Ben Lloyd-Hughes (Jean-Michel Lintillac)The King's Daughter çekim tarihi nedir?
Nisan 2014 - Mayıs 2014The King's Daughter Nerede Çekilmiştir?

Victoria Avustralya, Yvelines Fransa, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Avustralya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Lightstream Pictures Australia, TKD Film Rights, Bliss Media olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden The King's Daughter Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca The King's Daughter Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram , Fantastik Web Sitesi: https://thekingsdaughtermovie.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      hümeyra Şubat 3, 2022 22:01:12

    ben sevdim. süper bir kurgu diyemem ama izletiyor. eski fransa giysileri olan birçok filmi izleyebilirim 🙂