DEĞERLİ NETFLİXCEHENNEMİ KULLANICILARI PLAYERLARIMIZIN İÇERİSİNDEKİ KULAKLIK VE CC YAZILI SİMGELERİNE TIKLAYIP FİLMLERİ TÜRKÇE DUBLAJ VEYA ALTYAZILI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Tenet 1080P 7.3

Tenet

Tenet

Kahramanımız, gizlenmiş ve zamanın ötesinde bir yerde casusluk görevindedir. Bu zorlu yolculukta dünyayı kurtarması gerekecektir. Bu görevinde ise sihirli kelimesi Tenet'dir.Tenet film karakterleri kimlerdir?

Protagonist, Neil, Kat, Passenger, Well-Dressed Man, Uniformed OfficialTenet film oyuncuları kimlerdir?

John David Washington (Protagonist), Robert Pattinson (Neil), Elizabeth Debicki (Kat), Juhan Ulfsak (Passenger), Jefferson Hall (Well-Dressed Man), Ivo Uukkivi (Uniformed Official)Tenet Gişesi Nedir? Tenet Hasılatı Ne Kadar?
$363,656,624 Milyon Dolardır.Tenet çekim tarihi nedir?
19 Mayıs 2019 - 12 Kasım 2019Tenet Nerede Çekilmiştir?

Tallinn Estonya, Nysted Rüzgar Çiftliği Danimarka, Mumbai Hindistan, Amalfi İtalya, Los Angeles ABD, Oslo Norveç, London İngiltere, Ravello İtalya, Amalfi Sahili İtalya, Kaliforniya ABD, Campania İtalya, Norveç, Rødbyhavn Danimarka, 84011 SA İtalya, Teksas ABD

Çekim Yerleri: Estonya, Danimarka, Hindistan, İtalya, İngiltere, İtalya, Norveç ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Warner Bros, Syncopy Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Tenet Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Tenet Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Gerilim Web Sitesi: http://www.warnerbros.com.tr/?tenet
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      seberta Şubat 8, 2022 15:57:16

    dikkatinizi vererek seyrederseniz anlayıp seversiniz..