Tarzan Efsanesi 1080P 6.2

Tarzan Efsanesi

The Legend of Tarzan

Ormanların Tarzanı olarak nam salan adam artık Greystoke Lordu John Clayton adıyla ve sevdiği kadınla medeniyette yaşamaya başlamıştır. Üstelik meclisin ticari ataşesi olarak görev almak için Kongo’ya davet edilmiştir. Fakat arkasında alçakça planlar işlemektedir. Belçika Kralı’nın elçisi Leon Rom’un Claytonu biri intikam oyununda piyon olarak kullanacaktır. Fakat kiminle ve ne ile dans ettiklerinden habersizdirler...Tarzan Efsanesi film karakterleri kimlerdir?

John Clayton, Tarzan'ın 18.Yaşı, Tarzan'ın 15.Yaşı, Leon Rom, George Washington Williams, Jane ClaytonTarzan Efsanesi film oyuncuları kimlerdir?

Alexander Skarsgård (John Clayton), Rory J. Saper (Tarzan'ın 18.Yaşı), Christian Stevens (Tarzan'ın 15.Yaşı), Christoph Waltz (Leon Rom), Samuel L. Jackson (George Washington Williams), Margot Robbie (Jane Clayton)Tarzan Efsanesi Gişesi Nedir? The Legend of Tarzan Hasılatı Ne Kadar?

$356,700,357 Milyon Dolardır.Tarzan Efsanesi çekim tarihi nedir?
30 Haziran 2014 - 3 Ekim 2014Tarzan Efsanesi Nerede Çekilmiştir?

Gabon, Derbyshire İngiltere, Berkshire İngiltere, Dolomitler İtalya, Londra İngiltere

Çekim Yerleri: Gabon, İtalya ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Village Roadshow Pictures, RatPac-Dune Entertainment, Jerry Weintraub Productions olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Tarzan Efsanesi Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Tarzan Efsanesi Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera Web Sitesi: http://legendoftarzan.com
Benzer Filmler
Yorum Alanı