Spektral – Spectral 1080P 6.3

Spektral – Spectral

Spectral

İç savaşın kıyısındaki Moldova’ya askeri destek için giden Amerikan askerleri esrarengiz bir şekilde öldürülmeye başlar. Anlam verilemeyen bu ölümleri araştırması ve mantıklı bir çözüm üretmesi için DARPA mühendisi Dr. Mark Clyne birliğe katılır. Olaylar hiç de umdukları gibi gelişmez ve kendilerini çok taraflı bir ölüm kalım savaşının içinde, anlam veremedikleri bir düşmanla savaşırken bulurlar.Spektral film karakterleri kimlerdir?

Clyne, Fran Madison, General Orland, Capt. Sessions, Alessio, Sgt. TollSpektral film oyuncuları kimlerdir?

James Badge Dale (Clyne), Emily Mortimer (Fran Madison), Bruce Greenwood (General Orland), Max Martini (Capt. Sessions), Cory Hardrict (Alessio), Clayne Crawford (Sgt. Toll)Spektral Nerede Çekilmiştir?

Budapeşte Macaristan, Etyek Macaristan, Komarno Slovakya

Çekim Yerleri: Macaristan ve Slovakya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Legendary Entertainment, Mid Atlantic Films, Netflix olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Spektral Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Spektral Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Gerilim , Legendary Entertainment Yapımı Filmler , Netflix Yapımı Filmler Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80098200
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      🇦🇿 🤝 🇹🇷 _Əkbər Mayıs 13, 2022 22:20:28

    İyi