TÜRKÇE ALTYAZI part seçeneğinde bulunan 'CP (ÇİFT DİL)' playerımız içerisinden 'KULAKLIK' simgesine tıklayarak ; DUBLAJ, 'KARE' simgesine tıklayarak da ALTYAZI seçebilirsiniz.
Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları 1080P 7.1

Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes ve yakın arkadaşı ortağı Dr. Watson bugüne kadarki en tehlikeli düşman olarak gördükleri Profesör Moriarty'i durdurmak için Fransa, Almanya hatta İsviçre'ye bile gidecekler. Çünkü durdurulmazsa eğer Profesör Moriarty büyük bir tehlike haline gelecektir.Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları filminde Sherlock Holmes ve Dr. Watson'un düşmanı kimdir?
Profesör MoriartySherlock Holmes 2 Gölge Oyunları film karakterleri kimlerdir?
Sherlock Holmes, Dr. John Watson, Noomi Rapace, Rachel McAdams, Jared Harris, Stephen Fry, Paul AndersonSherlock Holmes 2 Gölge Oyunları film oyuncuları kimlerdir?

Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.), Dr. John Watson (Jude Law), Madam Simza Heron (Noomi Rapace), Irene Adler (Rachel McAdams), Professor James Moriarty (Jared Harris), Mycroft Holmes ( Stephen Fry), Colonel Sebastian Moran (Paul Anderson)Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları Gişesi Nedir? Sherlock Holmes 2 A Game of Shadows Gişesi Ne Kadar?
$543,848,418 Milyon Dolardır.Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları filmi çekim tarihi nedir?
Ekim 2010Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları Nerede Çekilmiştir?

Lucerne Kantonu İsviçre, Oxfordshire İngiltere, Buckinghamshire İngiltere, Surrey İngiltere, Bas-Rhin Fransa, Kent İngiltere, Londra İngiltere, Paris Fransa, Skogafoss İzlanda, Britanya Kolombiyası Kanada

Çekim Yerleri: Kanada, İzlanda, Fransa ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Warner Bros, Village Roadshow Pictures, Silver Pictures Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Gizem , Macera , Suç Etiketler: Web Sitesi: http://sherlockholmes2.warnerbros.com/index.html
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı