Satranç – The Royal Game 1080P 6.9

Satranç – The Royal Game

Schachnovelle

1938 yılında, Avusturyalı, varlıklı bir noter olan Josef Bartok sakladığı önemli bilgiler yüzünden Naziler tarafından tutuklanır. Bir otel odasına kapatılan Josef, akıl sağlığını yitirmek üzereyken tesadüfen bulduğu bir satranç kitabı onun hayata tutunmasını sağlar. Kitabı satır satır baştan sona ezberleyen Josef, daha önce hiç oynamadığı bu oyunda ustalaşır. Sonunda özgürlüğüne kavuştuğunda ise, kader onu New York’a giden gemideki satranç turnuvasında dünya satranç şampiyonuyla karşı karşıya getirir.Satranç film karakterleri kimlerdir?

Dr. Josef Bartok, Fahrer, Passkontrolleur am Hafen, Anna Bartok, Schiffskellner Harry, KöchinSatranç film oyuncuları kimlerdir?

Oliver Masucci (Dr. Josef Bartok), Dieter Bernhardt (Fahrer), Elias Gabele (Passkontrolleur am Hafen), Birgit Minichmayr (Anna Bartok), Rafael Stachowiak (Schiffskellner Harry), Isa Hochgerner (Köchin)Satranç Gişesi Nedir? The Royal Game Hasılatı Ne Kadar?

$846,611 Bin Dolardır.Satranç Nerede Çekilmiştir?

Berlin Almanya, Viyana Avusturya, Bavyera Almanya

Çekim Yerleri: Avusturya ve Almanya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Walker Worm Film, ARD Degeto Film, Bayerischer Rundfunk (BR) olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Satranç Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Satranç Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram
Benzer Filmler
Yorum Alanı