Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra 1080P 5.8

Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra

Resident Evil: Afterlife

Artık dünyadaki insanlar virüs ile birlikte zombiye dönüşürlerken Alice son kalanlar ile birlikte mücadelesine devam edecektir. Alice eski bir arkadaşından da yardım alınca birlikte Los Angeles'a sığınağa gideceklerdir. Fakat burada da bir zombi ordusu olacaktır.Ölümcül Deney film serisi kaç filmden oluşmaktadır?
Ölümcül Deney 1
Ölümcül Deney 2 Kıyamet
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu
Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra
Ölümcül Deney 5 İntikam
Ölümcül Deney 6 Son BölümÖlümcül Deney 4 Ölümden Sonra film karakterleri kimlerdir?

Alice, Claire Redfield, Bennett, Albert Wesker, Angel, K-Mart, LutherÖlümcül Deney 4 Ölümden Sonra film oyuncuları kimlerdir?

Milla Jovovich (Alice), Ali Larter (Claire Redfield), Kim Coates (Bennett), Shawn Roberts (Albert Wesker), Sergio Peris-Mencheta (Angel), Spencer Locke (K-Mart), Boris Kodjoe (Luther)Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra Nedir? Resident Evil 4 Afterlife Gişesi Ne Kadar?
$300,228,084 Milyon Dolardır.Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra çekim tarihi nedir?
28 Eylül 2009 - Aralık 2009Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra Nerede Çekilmiştir?

Ontario Kanada, Tokyo Japonya

Çekim Yerleri: Kanada ve Japonya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Screen Gems, Constantin Film, Davis-Films Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Korku , Macera Etiketler: , Web Sitesi: http://www.sonypictures.com/movies/residentevilafterlife/site/
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı