Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan 1080P 6.5

Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

Pevensie kardeşler Narnia'ya geri dönerler. Fakat geri döndüklerinde huzurlu bıraktıkları Narnia Büyücü bir kralın kontrolüne geçmiştir. Prens Caspian ise bu büyücüyü yok edip Narnia'yı tekrar eski günlerine döndürmeyi istemektedir. Bu yüzdende birlikte güçlerini birleştireceklerdir.Narnia Günlükleri filmindeki yerin ismi nedir?
NarniaNarnia Günlükleri filmindeki prensin ismi nedir?
Prens KaspiyanNarnia Günlükleri filmindeki kardeşlerin isimleri nelerdir?
Lucy Pevensie, Edmund Pevensie, Peter Pevensie, Susan PevensieNarnia Günlükleri film serisi kaç filmden oluşmaktadır?
Narnia Günlükleri 1 Aslan, Cadı ve Dolap
Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan
Narnia Günlükleri 3 Şafak Yıldızının YolculuğuNarnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan film karakterleri kimlerdir?

Prens Kaspiyan, Lucy Pevensie, Edmund Pevensie, Peter Pevensie, Susan Pevensie, White Witch, Mr. Tumnus, Professor KirkeNarnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan film oyuncuları kimlerdir?

Ben Barnes (Prens Kaspiyan), Georgie Henley (Lucy Pevensie), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), William Moseley (Peter Pevensie), Anna Popplewell (Susan Pevensie), Tilda Swinton (White Witch), James McAvoy (Mr. Tumnus), Jim Broadbent (Professor Kirke)Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan Gişesi Nedir? The Chronicles of Narnia 2 Prince Caspian Gişesi Ne Kadar?
$419,665,568 Milyon Dolardır.Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan çekim tarihi nedir?
12 Şubat 2007 - 8 Eylül 2007Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan Nerede Çekilmiştir?

Bovec Slovenya, Coromandel Yeni Zelanda, Prag Çek Cumhuriyeti, Otago Yeni Zelanda, Dolnoslaskie Polonya, Batı Kıyısı Yeni Zelanda, Coromandel Yeni Zelanda, Buckinghamshire İngiltere

Çekim Yerleri: Slovenya, Çek Cumhuriyeti ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Walt Disney Pictures, Walden Media, Ozumi Films Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı