Münih: Savaş Yaklaşıyor 1080P

Münih: Savaş Yaklaşıyor

Munich: The Edge of War

Takvimlerin 1938 yılını gösterdiği bir zaman diliminde Avrupa da ve dünyada savaş naraları atılmaya başlanmıştır. Adolf Hitler Çekoslovakyayı işgal etmeye hazırlanırken Neville Chamberlainin hükûmeti çaresizce barışçıl bir çözüm arayışındadır. Baskı giderek artarken İngiliz devlet memuru Hugh Legat ile Alman diplomat Paul von Hartmann, acil durum konferansı için Münihe gider. Müzakerelerin başladığı sırada bu iki eski dost kendilerini siyasi dalavereler ağının ve son derece gerçek bir tehlikenin tam ortasında bulur. Tüm dünya onları izlerken savaştan kaçınılabilir mi ve bunun bedeli ne olur?Münih: Savaş Yaklaşıyor film karakterleri kimlerdir?

Hugh Legat, Paul von Hartman, Neville Chamberlain, Lenya, Maitre D', Pamela LegatMünih: Savaş Yaklaşıyor film oyuncuları kimlerdir?

George MacKay (Hugh Legat), Jannis Niewöhner (Paul von Hartman), Jeremy Irons (Neville Chamberlain), Liv Lisa Fries (Lenya), Nick Wymer (Maitre D'), Jessica Brown Findlay (Pamela Legat)Münih: Savaş Yaklaşıyor çekim tarihi nedir?
Ekim 2020 - Aralık 2020Münih: Savaş Yaklaşıyor Nerede Çekilmiştir?

Merseyside İngiltere, Brandenburg Almanya, Münih Almanya

Çekim Yerleri: Almanya ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Turbine Studios, Netflix olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Münih: Savaş Yaklaşıyor Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Münih: Savaş Yaklaşıyor Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram , Gerilim Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81144852
Benzer Filmler
Yorum Alanı