Mısır Tanrıları – Gods of Egypt 1080P 5.4

Mısır Tanrıları – Gods of Egypt

Gods of Egypt

Kötü kalpli karanlıklar tanrısı Set (Gerard Butler) Mısır ülkesinin tahtını ele geçirdikten sonra bu barış içinde yaşayan ülkeyi tam bir kaos ve yıkıma sürüklemiştir. Bu barbar lidere kimse karşı çıkamamaktadır. Ancak genç bir hırsız olan Bek (Brenton Thwaites) Setin elinde bulunan sevgilisini kurtarmak ve dünyayı karanlığın şerrinden korumak için Horus (Nikolaj Coster-Waldau) adında bir başka tanrı ile güçlerini birleştirirler.Mısır Tanrıları film karakterleri kimlerdir?

Bek, Horus, Set, Thoth, Vendor, ZayaMısır Tanrıları film oyuncuları kimlerdir?

Brenton Thwaites (Bek), Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Gerard Butler (Set), Chadwick Boseman (Thoth), John Samaha (Vendor), Courtney Eaton (Zaya)Mısır Tanrıları Gişesi Nedir? Gods of Egypt Hasılatı Ne Kadar?

$150,680,864 Milyon Dolardır.Mısır Tanrıları çekim tarihi nedir?
20 Mart 2014Mısır Tanrıları Nerede Çekilmiştir?

Yeni Güney Galler Avustralya

Çekim Yerleri: Avustralya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Pyramania, Summit Entertainment, Le Vision Pictures olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Mısır Tanrıları Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Mısır Tanrıları Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı