Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi 1080P 7.1

Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi

Ammonite

1840ların İngiltere’sinde, paleontolog Mary Anning, hasta olan annesinin bakımını sağlamak için turistlere fosil satmayı planlamaktadır. Bu sırada Mary, zengin bir ziyaretçisinden beklenmedik bir teklif alır. Roderick Murchison, buradan gideceğini söyler ve Mary’den bir travma atlattığı için melankolik bir ruh hâlinde olan karısı Charlotteun bakımını üstlenmesini ister. Maddi sıkıntıdayken bu teklifi geri çeviremeyen Mary, başlarda istemediği bu misafiriyle çatışır. Sosyal sınıfları ve kişilik farklılıkları nedeniyle bazı sorunlar yaşayan Mary ve Charlotte, birlikte zaman geçirdikçe aralarında farklı bir bağ oluşmaya başlar.Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi film karakterleri kimlerdir?

Mary Anning, Charlotte Murchison, Molly Anning, Roderick Murchison, Museum Cleaning Woman, Museum WorkmanMary ve Charlotte’ın Hikâyesi film oyuncuları kimlerdir?

Kate Winslet (Mary Anning), Saoirse Ronan (Charlotte Murchison), Gemma Jones (Molly Anning), James McArdle (Roderick Murchison), Sarah White (Museum Cleaning Woman), Liam Thomas (Museum Workman)Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi Gişesi Nedir? Ammonite Hasılatı Ne Kadar?
$1,396,905 Milyon Dolardır.Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi Nerede Çekilmiştir?

Dorset İngiltere, Londra İngiltere, Kent İngiltere

Çekim Yerleri: İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: BBC Films, British Film Institute (BFI), Cross City Films Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Mary ve Charlotte’ın Hikâyesi Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram Web Sitesi: https://www.ammonite-movie.com
Benzer Filmler
Yorum Alanı