Marslı – The Martian 1080P 8

Marslı – The Martian

The Martian

Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.Marslı film karakterleri kimlerdir?

Mark Watney, Melissa Lewis, Annie Montrose, Beth Johanssen, Teddy Sanders, Rick MartinezMarslı film oyuncuları kimlerdir?

Matt Damon (Mark Watney), Jessica Chastain (Melissa Lewis), Kristen Wiig (Annie Montrose), Kate Mara (Beth Johanssen), Jeff Daniels (Teddy Sanders), Michael Peña (Rick Martinez)Marslı Gişesi Nedir? The Martian Hasılatı Ne Kadar?

$630,620,818 Milyon Dolardır.Marslı çekim tarihi nedir?
Kasım 2014 - Mart 2015Marslı Nerede Çekilmiştir?

Wadi Rum Ürdün, Budapeşte Macaristan, Etyek Macaristan, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Ürdün, Macaristan ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Twentieth Century Fox, TSG Entertainment, Scott Free Productions olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Marslı Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Marslı Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Bilim Kurgu , Dram , Macera , Twentieth Century Fox Yapımı Filmler Web Sitesi: http://www.foxmovies.com/movies/the-martian
Benzer Filmler
Yorum Alanı