Madalena 1080P 6.8

Madalena

Madalena

Zarif gerçekçilikle fotoğraflanan bir Makao, Çin'deki annesine ve kızına katılmak için para biriktirmek için hem restoranda garson hem de barda hostes olarak çalışan Çinli bir göçmen olan Lina'nın yaşamının arka planını oluşturur. Şans eseri, kendisi de Çin'den gelen bir göçmen olan taksi şoförü Mada ile tanışır. Her ikisinin de unutmak istedikleri bir geçmişleri var ve aşk, yalnız kalmaktan kaçınmak için son şanslarıymış gibi geliyor. Ancak bir melodramda her zaman olduğu gibi, geçmiş kolayca evcilleştirilemez.Madalena film karakterleri kimlerdir?

Nadia, Francine, Cristiano, Tiffany, Luziane, MadalenaMadalena film oyuncuları kimlerdir?

Joana Castro (Nadia), Mariane Cáceres (Francine), Rafael de Bona (Cristiano), Lua Guerreiro (Tiffany), Natália Mazarim (Luziane), Chloe Milan (Madalena)Madalena Gişesi Nedir? Madalena Hasılatı Ne Kadar?

$93,040 Bin Dolardır.Madalena Nerede Çekilmiştir?

Brezilya

Çekim Yerleri: Brezilya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Pólofilme, Raccord Produções, ViraLata Filmes olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Madalena Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Madalena Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram
Benzer Filmler
Yorum Alanı