Kayıp Şehir – The Lost City 1080P 7.9

Kayıp Şehir – The Lost City

The Lost City

Loretta, Alan ile birlikte yeni kitabının tanıtım turnesinde iken, onu son kitabında yer alan antik kayıp şehrin hazinesine götürebileceğini uman eksantrik bir milyarder (Daniel Radcliffe) tarafından kaçırılır. Sadece kitaplarının sayfalarında değil, gerçek hayatta da bir kahraman olabileceğini kanıtlamak isteyen Alan, onu kurtarmak için yola koyulur. Destansı bir orman macerasına atılan bu beklenmedik çiftin, Kayıp Şehir’de hayatta kalmak ve sonsuza dek kaybolmadan önce antik hazineyi bulmak için artık birlikte çalışması gerekmektedir.Kayıp Şehir film karakterleri kimlerdir?

Loretta, Alan, Abigail Fairfax, Beth Hatten, Jack Trainer, OscarKayıp Şehir film oyuncuları kimlerdir?

Sandra Bullock (Loretta), Channing Tatum (Alan), Daniel Radcliffe (Abigail Fairfax), Da'Vine Joy Randolph (Beth Hatten), Brad Pitt (Jack Trainer), Oscar Nuñez (Oscar)Kayıp Şehir Gişesi Nedir? The Lost City Hasılatı Ne Kadar?

$34,153,269 Milyon Dolardır.Kayıp Şehir Nerede Çekilmiştir?

Samana Dominik Cumhuriyeti

Çekim Yerleri: Dominik Cumhuriyeti olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Paramount Pictures, 3dot productions, Exhibit A olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Kayıp Şehir Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Kayıp Şehir Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Komedi , Macera Web Sitesi: https://www.thelostcity.movie/
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ali kar Mayıs 14, 2022 11:04:17

  Dostum rica etsem femped(emped) izleme seçeneği ekler misiniz. İphone den ancak o alternatif izleme seçeneğiyle indirebiliyorum.

 2. avatar
    Ali kar Mayıs 14, 2022 15:07:00

  Admin morbius hd düştü fembed(embed) izleme seçeneğiyle yükleyebilir misiniz.
  Bir de jaspn statham filmi vardı wrath of man ne zaman gelir. Geçenlerde internete düştü telif ywmişti 2 ay öncesi kadar. Kolay gelsin