Karlar Ülkesi 2 1080P 7.3

Karlar Ülkesi 2

Frozen 2

Elsa'nın neden özel güçlerle doğduğunu ve lanetlendiği bu filmde konu alınmaktadır.Erindelin dışındaki ormana ve karanlık denizlere, bilinmeyene, giderken geçmişe dair hangi gerçekler Elsayı bekliyor olacak? Cevaplar onu çağırıyor ama aynı zamanda krallığını da tehdit ediyor. Elsa; Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte, tehlikeli ama macera dolu bir yolculukla karşılaşacak.Karlar Ülkesi 2 film karakterleri kimlerdir?

Anna, Elsa, Olaf, Kristoff, MattiasKarlar Ülkesi 2 film oyuncuları kimlerdir?

Kristen Bell (Anna), Idina Menzel (Elsa), Josh Gad (Olaf), Jonathan Groff (Kristoff), Sterling K. Brown (Mattias)Karlar Ülkesi 2 Gişesi Nedir? Frozen 2 Hasılatı Ne Kadar?
$1,450,026,933 Milyar Dolardır.Karlar Ülkesi 2 Nerede Çekilmiştir?

Norveç, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Norveç ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Karlar Ülkesi 2 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Karlar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aile , Animasyon , Fantastik , Komedi , Macera , Müzikal Etiketler: , Web Sitesi: https://movies.disney.com/frozen-2
Seri Filmler
Benzer Filmler
Film Haberleri
En Çok Gişe (Hasılat) Yapan 10 Film
  5 ay Önce   94
En Çok Gişe (Hasılat) Yapan 10 Film Filmlerin üzerine tıklayarak listedeki filmlere ulaşabilirsiniz.
Yorum Alanı