TÜRKÇE ALTYAZI SEÇENEĞİNDE BULUNAN 'CP (ÇİFT DİL)' playerımız içerisinden 'KULAKLIK' simgesine tıklayarak ; DUBLAJ, 'KARE' simgesine tıklayarak da ALTYAZI seçebilirsiniz.
Jungle Cruise izle 1080P 7.6

Jungle Cruise izle

Jungle Cruise

Hayat ağacını aramak için Frank ve Lily birlikte yola çıkacaklardır. Lily, Londra’dan Amazon ormanlarına seyahat edecektir ve bunun için Frank’in köhne ama çekici teknesi La Quila’yı kiralamaktan ve Frank’in pek de güvenilir gözükmeyen hizmetlerinden yararlanmaktan başka çaresi yoktur. Genç kadın, tıbbın geleceğini değiştirme potansiyeline sahip, eşsiz iyileştirme özelliği olan kadim ağacı bulmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya birlikte atılan beklenmedik ikili, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçle karşı karşıya kalacaktır. Ancak kayıp ağacın sırları açığa çıktıkça, Lily ve Frank için riskler daha da yükselecek, hem onların hem de insanlığın kaderi tehlikeye girecektir.

 

Jungle Cruise film karakterleri kimlerdir?


 

Frank Wolff, Lily Houghton, Aguirre, MacGregor Houghton, Prince Joachim, Nilo Nemolato

 

Jungle Cruise film oyuncuları kimlerdir?


 

Dwayne Johnson (Frank Wolff), Emily Blunt (Lily Houghton), Edgar Ramírez (Aguirre), Jack Whitehall (MacGregor Houghton), Jesse Plemons (Prince Joachim), Paul Giamatti (Nilo Nemolato)

 

Jungle Cruise Gişesi Nedir? Jungle Cruise Hasılatı Ne Kadar?


$220,889,446 Milyon Dolardır.

 

Jungle Cruise çekim tarihi nedir?


14 Mayıs 2018 - 14 Eylül 2018

 

Jungle Cruise Nerede Çekilmiştir?


 

Hawaii ABD, Georgia ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Davis Entertainment, Flynn Picture Company, Seven Bucks Productions Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Jungle Cruise Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Jungle Cruise Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Komedi , Macera Web Sitesi: https://movies.disney.com/jungle-cruise
Benzer Filmler
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    LİON Ocak 17, 2022 20:53:45

  GÜZEL BİR VAKİT GEÇİRDİK.TEŞEKKÜRLER

 2. avatar
    Fatih Mehmet PAKSOY Mart 11, 2022 22:04:23

  Ne zaman bir film seçsem bok gibi çıkıyor.

 3. avatar
    oğuz can Mayıs 4, 2022 08:12:53

  harıkaydı gercekten c*