İnanılmaz Örümcek Adam 2 1080P 6.6

İnanılmaz Örümcek Adam 2

The Amazing Spider-Man 2

Peter Parker, Gwen ile birlikte hayatına devam edip şehri koruma altında tutmaktadır. Fakat Max adındaki adam yoğun şekilde elektriğe maruz kalınca çok tehlikeli birisine dönüşecektir. Tüm şehrin elektriğine sahip olan Max'in yeni lakabı Electro olmuştur. Peter ve Electro arasında büyük bir savaş başlayacaktır.İnanılmaz Örümcek Adam filmindeki elektrik adamın ismi nedir?
Electro/Maxİnanılmaz Örümcek Adam filmindeki Peter Parker'ın kız arkadaşının ismi nedir?
Gwenİnanılmaz Örümcek Adam filmindeki Örümcek Adamın kız arkadaşının ismi nedir?
Gwenİnanılmaz Örümcek Adam filmindeki Örümcek Adamın arkadaşının ismi nedir?
Harry Osbornİnanılmaz Örümcek Adam film serisi kaç filmden oluşmaktadır?

İnanılmaz Örümcek Adam 1
İnanılmaz Örümcek Adam 2İnanılmaz Örümcek Adam 2 film karakterleri kimlerdir?

Spider-Man / Peter Parker, Gwen Stacy, Electro / Max Dillon, Yeşil Goblin / Harry Osborn, The Lizard / Dr. Curt Connors, Captain Stacy, Ben Amca, May Halaİnanılmaz Örümcek Adam 2 film oyuncuları kimlerdir?

Andrew Garfield (Spider-Man / Peter Parker), Emma Stone (Gwen Stacy), Jamie Foxx (Electro / Max Dillon), Dane DeHaan (Yeşil Goblin / Harry Osborn), Rhys Ifans (The Lizard / Dr. Curt Connors), Denis Leary (Captain Stacy), Martin Sheen (Ben Amca), Sally Field (May Hala)İnanılmaz Örümcek Adam 2 Gişesi Nedir? The Amazing Spider-Man 2 Gişesi Ne Kadar?
$708,982,323 Milyon Dolardır.İnanılmaz Örümcek Adam 2 çekim tarihi nedir?
6 Aralık 2010 - 9 Mayıs 2011İnanılmaz Örümcek Adam 2 Nerede Çekilmiştir?

New York ABD, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Marvel Enterprises, Avi Arad Productions, Columbia Pictures Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera , Marvel Yapımı Filmler Etiketler: , Web Sitesi: http://www.theamazingspiderman.com
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı