'CP (ÇİFT DİL)' playerımız içerisinden 'KULAKLIK' simgesiyle DUBLAJ, 'KARE' simgesine tıklayarak da ALTYAZI seçebilirsiniz.
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı 1080P 7.4

Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Ejderha Smaug, bir insan olan Bard tarafından kara bir ok ile öldürülür. Bunu duyan Elfler, İnsanlar ve Cücelerden oluşan büyük ordular erebor'un önüne savaşmak ve haklarını talep etmek için toplanacaklardır. Fakat asıl düşman kirletici Azog'un Ork ve Goblinlerden kurulu ordusudur. Demir tepelerin lordu Dain Demirayak kuzeni ve kralı Thorin için savaşmaya hazırdır. Elf kral Thranduil ve İnsanların lideri Bard'da savaşmaya hazırdırlar. Bu savaş bütün orta dünyanın kaderini belirleyecektir.Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filminde ejderhayı kim öldürdü?
İnsan BardHobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filmi nerde geçiyor?
Orta Dünya, EreborHobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filminde demir tepelerin lordu kimdir?
Demir tepelerin lordu Dain Demirayak, Thorin Meşekalkanın kuzenidir.Hobbit filminde kaç cüce yola çıkıyor?
13 CüceHobbit filmindeki cücelerin ismi nedir?
Thorin Meşekalkanı Kral, Fili, Dwalin, Kili, Balin, Oin, Bifur, Gloin, Bofur, Ori, Bombur, NoriHobbit filmindeki ejderhanın ismi nedir?
SmaugHobbit filminde kaç büyücü vardır?
Ak büyücü Saruman, Gri Büyücü Gandalf, Boz Büyücü Radagast, Kara büyücü SauronHobbit film serisi kaç filmden oluşmaktadır?
Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları
Hobbit 3 Beş Ordunun SavaşıHobbit film karakterleri kimlerdir?
Bilbo, Gandalf, Legolas, Thorin Meşekalkanı Kral, Fili, Dwalin, Kili, Balin, Oin, Bifur, Gloin, Bofur, Ori, Bombur, NoriHobbit 3 Beş Ordunun Savaşı filmi çekim tarihi nedir?
21 Mart 2011 - 6 Temmuz 2012
10 Mayıs 2013 - 26 Temmuz 2013Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Gişesi Nedir? The Hobbit 3 The Battle of the Five Armies Gişesi Ne Kadar?
$956,019,788 Milyon Dolardır.Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Nerede Çekilmiştir?

Matamata Yeni Zelanda, Buckinghamshire İngiltere, Wellington Yeni Zelanda

Çekim Yerleri: Yeni Zelanda olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: New Line Cinema, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), WingNut Films Film Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera , New Line Cinema Yapımı Filmler Etiketler: Web Sitesi: https://www.warnerbros.com/movies/hobbit-battle-five-armies/
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Ahmet Miraç pehlivan Mayıs 2, 2022 04:19:54

    Nasıl yüklenir