Recep İvedik 6 1080P 5

Recep İvedik 6

Recep İvedik 6

Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konyada kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullahı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar.Recep İvedik 6 film karakterleri kimlerdir?

Recep İvedik, Nurullah, Tur Rehberi, Nahu Şef, Hunkutu Şef, SongaRecep İvedik 6 film oyuncuları kimlerdir?

Şahan Gökbakar (Recep İvedik), Nurullah Çelebi (Nurullah), Somer Karvan (Tur Rehberi), Chidi Benjamin John (Nahu Şef), Kepsin Misodi Teke (Hunkutu Şef), Mbaye Dieng (Songa)Recep İvedik 6 Gişesi Nedir? Recep İvedik 6 Hasılatı Ne Kadar?
$14,980,989 Milyon Dolardır.Recep İvedik 6 Nerede Çekilmiştir?

Bursa Türkiye, İstanbul Türkiye, Kenya

Çekim Yerleri: Kenya ve Türkiye olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Çamasırhane Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Recep İvedik 6 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Recep İvedik 6 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Komedi , Yerli Web Sitesi: http://www.recepivedik.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı