Godzilla vs. Kong 1080P 7.9

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

Dünya üzerinde onlarca Titan bulunmaktadır. Bunların arasında düşmanlıkları olan Kong ve Godzilla vardır. Ataları da savaşan Kong ve Godzilla artık dünya üzerinde yaşamaktadırlar. Kong'u saklayan hükümet Godzilla ile savaşmamasını isteyecektir. Fakat bir gün Kong bulunduğu yerden çıkmak istediğinde Godzilla onu bulup yok etmek için harekete geçecektir.Godzilla vs. Kong film karakterleri kimlerdir?

Nathan Lind, Madison Russell, Ilene Andrews, Bernie Hayes, Ren Serizawa, Maia SimmonsGodzilla vs. Kong film oyuncuları kimlerdir?

Alexander Skarsgård (Nathan Lind), Millie Bobby Brown (Madison Russell), Rebecca Hall (Ilene Andrews), Brian Tyree Henry (Bernie Hayes), Shun Oguri (Ren Serizawa), Eiza González (Maia Simmons)Godzilla vs. Kong Gişesi Nedir? Godzilla vs. Kong Hasılatı Ne Kadar?
$467,863,133 Milyon Dolardır.Godzilla vs. Kong çekim tarihi nedir?
Ekim 2015 - Ocak 2021 - 12 Kasım 2018 - Nisan 2019Godzilla vs. Kong Nerede Çekilmiştir?

Queensland Avustralya, Hawaii ABD, New York ABD,

Çekim Yerleri: Avustralya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Legendary Entertainment, Warner Bros Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Godzilla vs. Kong Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Godzilla vs. Kong Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera Web Sitesi: https://www.godzillavskong.net/
Benzer Filmler
Yorum Alanı