Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 1080P 6.4

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Profesör Albus Dumbledore, güçlü Karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın, büyücülük dünyasını kontrol etmek için harekete geçtiğini bilmektedir. Tek başına onu durduramayacağından, bir Büyüzoolojist olan Newt Scamander’i, büyücüler, cadılar ve cesur bir fırıncıdan oluşan bir takımı yönetmekle görevlendirir. Bu tehlikleli görev için eski ve yeni canavarları biraraya getiren takım, Grindelwald’ın büyümekte olan çiçekler birliği ile çarpışacaklardır. Ama, riskler bu kadar yüksekken, Dumbledore daha ne kadar kenarda kalabilir ki?Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları film karakterleri kimlerdir?

Newt Scamander, Albus Dumbledore, Credence Barebone, Jacob Kowalski, Waitress, Gellert GrindelwaldFantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları film oyuncuları kimlerdir?

Eddie Redmayne (Newt Scamander), Jude Law (Albus Dumbledore), Ezra Miller (Credence Barebone), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Cara Mahoney (Waitress), Mads Mikkelsen (Gellert Grindelwald)Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Gişesi Nedir? Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore Hasılatı Ne Kadar?

$376,046,000 Milyon Dolardır.Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Nerede Çekilmiştir?

Berlin Almanya, Rio de Janeiro Brezilya, Butan, Hertfordshire İngiltere

Çekim Yerleri: Butan, Almanya, Brezilya ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Heyday Films, Warner Bros olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera , Warner Bros Yapımı Filmler Etiketler: , Web Sitesi: https://www.fantasticbeasts.com
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aysegul narli Mayıs 16, 2022 15:53:22

  Rica etsem fembed ekler misiniz

  • avatar
     admin Mayıs 16, 2022 16:02:04

   Merhaba, merak etmeyin fembed’de yükleyeceğiz.