DEĞERLİ NETFLİXCEHENNEMİ KULLANICILARI PLAYERLARIMIZIN İÇERİSİNDEKİ KULAKLIK VE CC YAZILI SİMGELERİNE TIKLAYIP FİLMLERİ TÜRKÇE DUBLAJ VEYA ALTYAZILI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Enola Holmes 1080P 7.4

Enola Holmes

Enola Holmes

İngilterenin ve dünyanın belirli yerlerinde nam salmış dedektif Sherlock Holmes'un ergen ve asi kız kardeşi Enola Holmes, annesi ortadan kaybolunca ağabeylerinden yardım ister. Beklediği yardımı bulamayan Enola tek başına annesini bulup eve getirmek için mücadeleye başlayacaktır.Enola Holmes film karakterleri kimlerdir?

Enola Holmes, Sherlock Holmes, Mycroft Holmes, Eudoria Holmes, Tewkesbury, LinthornEnola Holmes film oyuncuları kimlerdir?

Millie Bobby Brown (Enola Holmes), Henry Cavill (Sherlock Holmes), Sam Claflin (Mycroft Holmes), Helena Bonham Carter (Eudoria Holmes), Louis Partridge (Tewkesbury), Burn Gorman (Linthorn)Enola Holmes Nerede Çekilmiştir?

Londra İngiltere, Hertfordshire İngiltere

Çekim Yerleri: İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Netflix, Legendary Entertainment, PCMA Productions Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Enola Holmes Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Enola Holmes Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Gizem , Macera , Suç Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81277950
Benzer Filmler
Yorum Alanı