Do You Do You Saint-Tropez 1080P 5

Do You Do You Saint-Tropez

Mystère à Saint-Tropez

Milyarder Trachant ve eşi Eliane, her yaz Fransa'nın güneyindeki lüks malikanelerinde ünlülerin göz alıcı dünyasını ağırlıyor. Tehdit mektuplarıyla ilgili bir suçlu araba sabotajı villada ortalığı karıştırdığında, Tranchant soruşturma için en iyi ajanı aramaya başlar. Bu sıcak yazın ortasında, yalnızca kibirli ve beceriksiz ajan Boullin mevcuttur... Şüpheliyi yakalamak ve gizemi çözmek için yeni işe alınan bir uşak kimliğine bürünmekten başka seçeneği kalmayacak ve herkesin tatilini eğlenceli bir oyuna çevirecektir. 'Cluedo'nun!Do You Do You Saint-Tropez film karakterleri kimlerdir?

Jean Boulin, Le baron Claude Tranchant, Yves Lamarque, Cyril, le chef cuisinier, Carmen Moreno, La baronne Éliane TranchantDo You Do You Saint-Tropez film oyuncuları kimlerdir?

Christian Clavier (Jean Boulin), Benoît Poelvoorde (Le baron Claude Tranchant), Thierry Lhermitte (Yves Lamarque), Jérôme Commandeur (Cyril, le chef cuisinier), Rossy de Palma (Carmen Moreno), Virginie Hocq (La baronne Éliane Tranchant)Do You Do You Saint-Tropez Gişesi Nedir? Do You Do You Saint-Tropez Hasılatı Ne Kadar?

$1,453,459 Milyon Dolardır.Do You Do You Saint-Tropez Nerede Çekilmiştir?

Var Fransa

Çekim Yerleri: Fransa olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Curiosa Films, Ouille Productions, StudioCanal olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Do You Do You Saint-Tropez Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Do You Do You Saint-Tropez Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Komedi
Benzer Filmler
Yorum Alanı