Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak 1080P 7.5

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak

The Hunger Games: Catching Fire

Katniss aşık olduğu Peeta ile oyun kurallarına aykırı olarak iki kişi birinci olurlar. Bu sırada evlerine geri dönen Katniss ve Peeta sevdikleri tarafından coşku ile karşılanacaktır. Katniss, Açlık oyunlarında da bir şeyleri değiştirip başkentin geri adım atabileceğini insanlara fark edince insanlar bir direniş ortamı oluşturmaktadırlar. Bu sırada şampiyon olan Katniss ve Peeta yeni bir açlık olimpiyatlarına hazırlanacaklardır.Açlık Oyunları filmindeki başrolün ismi nedir?
Katniss EverdeenAçlık Oyunları filmindeki Katniss'in lakabı nedir?
Alaycı KuşAçlık Oyunları filminde kaç bölge vardır
12 Bölge ve BaşkentAçlık Oyunları filminde Katniss'in sevgilisinin ismi nedir?
Peeta MellarkAçlık Oyunları film serisi kaç filmden oluşmaktadır?
Açlık Oyunları 1
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak
Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş – Bölüm 1
Açlık Oyunları 4 Alaycı Kuş – Bölüm 2Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak film karakterleri kimlerdir?

Katniss Everdeen, Peeta Mellark, Gale Hawthorne, Marvel, Ripper, Greasy Sae, Haymitch Abernathy, Katniss' Mother, Primrose EverdeenAçlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak film oyuncuları kimlerdir?

Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Jack Quaid (Marvel), Taylor St. Clair (Ripper), Sandra Ellis Lafferty (Greasy Sae), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Paula Malcomson (Katniss' Mother), Willow Shields (Primrose Everdeen)Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Gişesi Nedir? The Hunger Games 2 Catching Fire Gişesi Ne Kadar?
$865,011,746 Milyon Dolardır.Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak çekim tarihi nedir?
11 Eylül 2012 - 21 Aralık 2012Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Nerede Çekilmiştir?

Georgia ABD, Hawaii ABD, New Jersey ABD, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Color Force, Lionsgate Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Macera Etiketler: , Web Sitesi: http://www.thehungergames.movie/
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı